• Våre proffe team jobber 100% med impregnering og rens. Det gir trygghet.

  • Som et stor aktør med lang erfaring, er Fiber ProTector et sikkert valg.

My Image

Professional Care System

Preventivt vedlikehold

kunnskap - seriøsitet - kvalitet


Lang erfaring og dedikerte ansatte

Dersom tepper og tekstiler ikke blir skikkelig rengjort, har det stor betydning for innemiljøet. Vi er bemannet med fagpersoner i alle deler av organisasjonen i tillegg til topp moderne maskiner på det som går på utføring.

Fiber ProTector Norge AS er et spesialfirma innen følgende områder:

  • Preventivt vedlikehold av tepper og tekstiler
  • Rens og restaurering av tepper og møbler
  • Antistatbehandling av tepper og tekstiler
  • Flammehemmende behandling av tekstiler
  • Skinnpleie og impregnering av skinn
  • Behandling mot bakterier, sopp og mugg

Alt image
Stacks Image 107853

Visjon

Fiber ProTector skal være et internasjonalt ledende firma innen området tekstilbeskyttelse.

Alt image
Stacks Image 108442

Fiber Protector produkter og tjenester er utviklet for å redusere vedlikeholdskostnadene og for å forbedre egenskapene til tekstiler, tepper og mange andre materialer.

Vi bestreber oss på å lage en egen arbeidsstyrke med høy moral. Dette er en del av nøkkelen til vår suksess.


Historien

Fra etableringen i 1996 Fiber Protector har vokst til et serviceselskap som tilbyr tjenester og produkter til teppe og stoff produsenter samt luksushoteller, kinoer, teater, cruiseskip, transport, skoler og det offentlige rom.

Vi vil arbeide for å fortsette veksten av innovasjon, profesjonalitet og perfeksjonisme sammen med våre kunder jobber som partnere for å sikre Fiber Protector vil fortsette som leder i tekstil beskyttelse i flere tiår framover.

Siden 1995 har Fiber Protector vært svært opptatt av å møte våre kunders krav og overgår gang etter gang.

Pålitelighet og engasjement er det solide grunnlaget som har hjulpet oss stige og få vår nåværende nettverk som utvider vår posisjon i partnerskap med våre kunder, som vil opprettholde vår vekst.

I dag Fiber Protector er stadig nye utsikter i forvaltningsstrategier, øke vår effektivitet, nå-evne som effektivitet med vår "kostnadsbesparelse og forenkling" service filosofi.

En mer innovativ og bærekraftig forvaltning system i samarbeid med våre kunder har blitt vårt fokus når vi beveger oss inn i en ny æra. Fornemme klientell omfatter slike som JW Marriot, Hilton, Radisson SAS PricehousewaterCoopers, Microsoft, Statoilhydro, Royal Caribbean Cruise Line, Star Cruises, Radisson Seven Seas, Scandinavian Airlines, Dessault Falcon Jets, Ethia og mange flere.

Alt image
Stacks Image 107875

Administrasjon

Espen Vogt
CEO


Tel.: (+47) 23 23 15 55
Mob.
(+47) 932 41 400
E-post: espen@fiberprotector.com

Peder Staubo
Administrasjonssjef


Tel.: (+47) 23 23 15 55
Mob.
(+47) 928 45 007
E-post: peder.staubo@fiberprotector.com

Salg Norge

Terje Gabrielsen
Business Development Manager

Bransje: Kino og teater
Regioner: Norge, Danmark og Sverige

Tel.: (+47) 23 23 15 55
Mob.
(+47) 90 66 56 06
E-post:
terje@fiberprotector.com

Terje Halvard Juul
Key Account Manager
Midt- og Nord-Norge


Bransje: Hotel, cruice og privatkunder,
Regioner: Hovedansvarlig for Midt og Nord-Norge.

Mob. (+47) 932 41 402
E-post:
terje.juul@fiberprotector.com

Monica Johansen
Key Account Manager

Bransje: Hotel, kontor og undervisning
Regioner: Buskerud, Øst- og Vest Agder, Vestfold

Mob. (+47) 411 33 007
Tel.: (+47) 23 23 15 55
E-post: monica.johansen@fiberprotector.com

Erik Sveen
Marketing Manager




Mob. (+47) 456 02 150
Tel.: (+47) 23 23 15 55
E-post: erik.sveen@fiberprotector.com

Per Ivar Østebø
Consumer Products
Key Account Manager




Mob. (+47) 932 41 406
Tel.: (+47) 23 23 15 55
E-post: per.ivar@fiberprotector.com

Kathrine Moen
Key Account Manager

Mob. (+47) 480 47 048
Tel.:
(+47) 23 23 15 55
E-post:
kathrine.moen@fiberprotector.com

Otto Hansen
Salgssjef Barriertech

Mob. (+47) 413 52 948
Tel.:
(+47) 23 23 15 55
E-post:
otto.hansen@fiberprotector.com

Salg Sverige

Henrik Ohlson
International Sales & Marketing

Tel.: (+46) 72 15 71 457
E-post:
enrik.ohlson@fiberprotector.com

Drift / utførende

Magic Torabbeigi
Driftsdirektør

Mob. (+47) 932 41 401
Tel.:
(+47) 23 23 15 56
E-post:
magic@fiberprotector.com

Økonomi

Celia Arntsen
Head of accounting



Mob. (+47) 48 22 15 22
Tel.: (+47) 23 23 15 55
E-post: celia.arntsen@fiberprotector.com

Isak Scheel
Accounting



Mob. (+47) 481 89 899
Tel.:
(+47) 23 23 15 55
E-post:
isak.scheel@fiberprotector.com

FORDELER

• Vedlikehold
• Økonomi
• Miljø
• Kunnskap

BRUKSOMRÅDER

• Møbler
• Gardiner
• Tepper
• Skinnpleie

TEAM

• Lang erfaring
• Spesialisert
• Utvikling
• Ansatte


My Image

Fiber ProTector AS
Grini Næringspark 1
1361 Østerås

Orgnumber: 975862097
Tlf: +47 23 23 15 55
Fax: +47 23 23 15 50

Hvis du ønsker en demonstrasjon eller et tilbud, ta kontakt med vår salgsavdeling.

sales@fiberprotector.com
Tlf: +47 23 23 15 57

My Image
My Image

Made in Norway